УПЦ налаштована на побудову «нової української держави»

1 ноября 2017, 15:32
1
78
УПЦ налаштована на побудову «нової української держави»

Так звана Українська православна церква знову урвала собі немалий шматок української землі.

Так звана Українська православна церква знову урвала собі немалий шматок української землі. Церква, що належить до Московського патріархату та не двозначно підпорядкована країні-агресору Росії вже вкотре руками наших народних обранців отримує в користування земельну ділянку.

18 липня відбулась позачергова сесія депутатів Вінницької обласної ради. Серед інших розглядалось питання «Про надання Свято-Миколаєвському Шаргородському чоловічому монастирю земельної ділянки у постійне користування». Ділянки, площею 9,8 га, яка перебувала в постійному користуванні Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Віноблагроліс». Декілька депутатів виступили на спротив прийняттю даного рішення, що призвело до емоційного обговорення. Спочатку депутати не підтримали дане рішення. Але ось дивує, як в подальшому висловився голова Вінницької облдержадміністрації щодо даного проекту рішення: «ми його направили на доопрацювання і, в першу чергу, ми його доопрацювали з Українською православною церквою. І вас можу запевнити, що вінницька і шаргородська церкви налаштовані на побудову нової української держави». Виникають питання до пана голови Валерія Коровія, а що ж це за нову українську державу вони зібрались будувати разом з проросійськи налаштованими та, що там казати, російськими організаціями на території України? Що це в результаті буде за державність і духовність? Українська і українського народу чи, на користь ворогу, будемо допомагати будувати їхній вже замозолений «Русский мир», одним із механізмів насадження якого виступає і їхня Російська церква, яка під назвою «української» проштовхує їхню ідеологію в нашій країні.

 Для чого поклали своє життя наші воїни і продовжують це робити у війні з «братським православним» народом, котрий прийшов на нашу землю зі зброєю, вбивати і захоплювати? Аби наші народні обранці на мирній території робили проросійські структури земельними феодалами? Судячи з рішення Вінницької облдержадміністрації: «Надати Свято-Миколаєвському Шаргородському чоловічому монастирю Вінницької єпархії Української православної церкви у постійне користування земельну ділянку для будівництва храму Пресвятої Богородиці та келій», прийняте з другої спроби після виступу голови, пана Коровія, що ТАК?. То чиї інтереси ви представляєте, «вельмишановні», і для чого віддаєте ворогу власність українського народу?

Десь в інших регіонах депутати та громада намагаються відстояти власність народу, а що робиться у нас?
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.