"Пенсійна реформа".

09 жовтня 2017, 13:48
Власник сторінки
Business, owner. IT manager. Civic and social activist.
1
7780
 Пенсійна реформа .

Офіційна статистика: Середня тривалість життя чоловіків в Україні на 11.1 років менше ніж у жінок 63.8 р. Міське населення, чоловіки - 66,2 (2016) Сільське населення, чоловіки - 62,14 (2009 р)

Уряд Володимира Гройсмана, це вже наслідки фінансово-порожніх 90-х, та безкоштовної "прихватизації" за всі роки Незалежності. Наслідки тих років, коли до ПФ відраховувались в кращому випадку - мізер, а то і взагалі нуль.

Україна.
Нам-українцям на пенсію 63 - 65 роки.
Тож нам-українським чоловікам, випало щастя  бути на пенсії в середньому - від 0 до 1 років.

Бельгія
Бельгійцям випала нагода бути пенсіонерами 15 років.
Пенсійний вік становить 65 років для чоловіків і 65 років для жінок. При наявності 35 річного стажу можливий достроковий вихід на пенсію - з 60 років. Досягнувши 60 річного віку, також мають право виходити на пенсію військовослужбовці, моряки, працівники державних структур, офіцери поліції, викладачі університетів. Для машиністів залізничного транспорту, службовців місцевих органів управління ця планка становить 55 років. Середня тривалість життя в Бельгії – 80 років.

Велика Британія
Британці можуть, так само, як бельгійці відпочивати на пенсії 15 років.
Пенсійний вік становить 65 років для чоловіків і 60 років для жінок. Працівник платить до фонду 10% із заробітку, роботодавець додає від 3% до 10,2%. Пенсія сягає до 50% від зарплати. Держава гарантує лише мінімальну пенсію. Стаж роботи для чоловіків в середньому становить 44 роки, жінок - 39 років. Зайняті в державному секторі англійці користуються правом виходу на пенсію у 60 років. Середня тривалість життя підданих Сполученого королівства – 80,3 років.

Німеччина
На пенсії середньостатистичний німець живе 15 років.
Пенсійний вік становить 65 років і для чоловіків, і для жінок. Розмір пенсії досягає 70% від зарплати. Достроковий вихід на пенсію можливий з 60 років, а при 35-річному страховому стажі - з 63 років. Пенсійний вік в 60 років встановлений для працівників поліції, пожежної служби, представників судових органів, для шахтарів (за умови 25 річного стажу підземних робіт). Середня тривалість життя в Німеччині – 80,6 років.

Іспанія
Іспанці відпочивають в кінці життя в середньому 16,5 років.
Не дивлячись на те, що в Іспанії стандартний пенсійний вік для чоловіків і жінок - 65 років, з 60 років виплачується пенсія у скороченому розмірі, а з 61 року - при страховому стажі в 30 років і в ситуації вимушеного безробіття. У разі отримання доходів від економічної діяльності виплата пенсії припиняється. Після 65 років допускається можливість отримання пенсії та трудового доходу в повному розмірі. Середня тривалість життя в Іспанії – 81,6 років.

Італія
Італійці живуть на пенсії 17 років.
Не дивлячись на те, що за чинним законодавством, пенсійний вік для чоловіків - 65 років, а для жінки - 60 років, за умови наявності 35 років страхового стажу на пенсію можна вийти в будь-якому віці. Найбільш сприятливі умови виходу на пенсію поширюються на фахівців індустрії спорту, працівників транспорту, на моряків, військовослужбовців і поліцейських. Середня тривалість життя в Італії – 82 роки.

США
Американці перебувають на пенсії майже 14 років.
Пенсійний вік для жінок і для чоловіків становить 65 років. Звичайна пенсія складає в середньому близько 50% від розміру зарплати. У зв'язку зі збільшенням тривалості життя в закон про соціальне забезпечення були внесені зміни про поступове збільшення повного пенсійного віку до 67 років - для народжених в 1960 році і молодше. Середня тривалість життя в США – 78,7 років.

Франція
Французи насолоджуються життям на пенсії майже 22 роки.
Пенсійний вік для жінок і для чоловіків становить 60 років. Розмір пенсії - 50% від середньої зарплати за останні 11 років трудової діяльності. Мінімальна пенсія - € 6 тис. на рік, максимальна - € 12 тис. Офіційний мінімальний вік для виходу на пенсію становить 60 років, проте, за законом Фійона, для отримання повної пенсії необхідно мати загальний трудовий стаж не менше 160 кварталів (40 років) . Інваліди, учасники війни, колишні в'язні концтаборів можуть вийти на пенсію в 60 років незалежно від трудового стажу з правом отримання повної пенсії. Для людей, що рано почали працювати, передбачена можливість виходу на пенсію з 56 років, але також за умови значного трудового стажу. Середня тривалість життя у Франції – 81,7 років. 
Французи насолоджуються життям на пенсії майже 22 роки.

Московія
Мокші живуть на пенсії в середньому дев’ять років.
Вік виходу на пенсію для чоловіків становить - 60 років, для жінок - 55 років.
Середня тривалість життя за порєбріком, суттєво не відрізняється від української – 69,1 років.

PS Ну і що?! Зате у нас є олігархота і Печерський "суд".

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: пенсионная реформа
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.