Відповідь на ультиматум Громадської Ради доброчесності

3 октября 2017, 16:01
Владелец страницы
політконсультант, журналіст
0
31
Відповідь на ультиматум Громадської Ради доброчесності

Якщо використовувати термінологію з висновків ГРД, то "з великою ймовірністю вважаю, що це було б справедливо"

Священна судова інквізиція остаточно вирішила завалити судову реформу. Вони рекомендують все обнулити, розпустити усіх і почати конкурс заново. За українською традицією, якщо палити хату, то нехай горить і сарай. 

Але інквізитори настільки увірувати у свою святість, що забули попросити ліквідувати і саму ГРД. Зважаючи на висновки експертів Ради Європи - це було б чесно.

У своєму звіті Рада Європи та Всеукраїнської громадської організації «Асоціація правників України» вказано: 1) 17 випадках ГРД використовувала ненадійні джерела інформації, 2) щонайменше у 21 випадку була надана оцінка судових рішень кандидатів, що не входить до повноважень громадськості, 3) у 20 випадках застосовувалась нерелевантна інформація, 4) у 17 - інформація, що не є об'єктом перевірки, 5) зафіксовано 4 випадки неоднакового підходу щодо оцінки конкретних фактів та обставин 

Якщо використовувати термінологію з висновків ГРД, то "з великою ймовірністю вважаю, що це було б справедливо"Джерело: http://korrespondent.net/url.hnd?url=https%3a%2f%2fcensor.net.ua%2fb7186


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.