Кому не вистачає лісу?

18 сентября 2017, 11:16
Владелец страницы
0
79
Кому не вистачає лісу?

КРИЧУЩА СИТУАЦІЯ.

Коли ми в Раді прийняли мораторій на експорт лісу, Україна стала цікава інвесторам. Вони почали вкладати в галузь, створювати нові виробництва та робочі місця. Тільки за перше півріччя 2017р. капітальні інвестиції в деревообробку зросли вдвічі, сягнувши понад 3 млрд грн!

Проте, незважаючи на позитивний ефект мораторію, схоже, влада готова піти на все, щоб дискредитувати його та вчергове спробувати відмінити. Заради цього вони здатні залишити одного з найбільших європейських інвесторів в українську деревообробку без сировини! До мене звернувся Йохан Дунбек, той самий шведський інвестор в “Українські лісопильні”, який “з нуля” створив сучасний завод на Рівненщині, інвестувавши 20 млн Євро. Планує вкласти ще 25 млн Євро та запустити ще одне виробництво, але навіть для вже збудованого заводу йому не продають необхідних обсягів сировини. 

Органи влади та лісгоспи штучно створюють дефіцит деревини на внутрішньому ринку, щоб показати, мовляв, “хоч мораторій і діє, проте проблему гарантованого постачання сировини він не вирішує, тож давайте його відмінимо”. Це проти закону, посадових обов’язків урядників та здорового глузду. Інвестиції, робочі місця та податки необхідні країні як повітря! Тим, хто це не розуміє взагалі не місце на державній службі. 

Звернувся до Прем’єр-Міністра Volodymyr Groysman щодо негайного вирішення проблеми європейського інвестора та недопущення подальшого саботажу мораторію на експорт лісу.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.