Вплив на ситуацію в Грузії

3 сентября 2017, 13:26
0
181
Вплив на ситуацію в Грузії

Інформація свідчить про спроби провокування Саакашвілі масових заворушень в Тбілісі після програшу його партії на виборах, в результаті яких були постраждалі.

При чому заступний міністра юстиції України Гія Гецадзе на сторінці в фейсбуці на грузинській мові запросив одного з організаторів масових заворушень в Тбілісі до України, пообіцявши йому оплату переїзду та мешкання.

(джерело - NZS_Gej_Gruziya_[Z]_(14_10_16)_[01-48])


Інформація щодо діяльності Саакашвілі під час правління в Грузії наслідком чого стала втрата 20% території Грузії та згубний вплив на Україну, який буде реальний в разі отримання влади Саакашвілі в Одесі. Дискредитація діяльності громадянами Одеси роботи Саакашвілі на посту губернатора.

(джерело -SAAKSHVILI_ULTIMATum__120416)

Саакашвілі в прямому ефірі телеканалу “Рустави 2” сказав, що планує вернутися на Батьківщину. Громадяни Грузії вражені наглістю Саакашвілі та виражають недовіру кандидату. Відбулась сутичка між представниками Саакашвілі та населенням Корсхелі, в ході муніципальних виборів. Коментарі грузинських громадян стосовно бездіяльності на Батьківщині та розкраданні держмайна.

(джерело- SAAKSHVILI_VIBOR_250516_)

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Саакашвили
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.