Неадекватна реакція на критику.

04 вересня 2017, 15:25
Власник сторінки
0
232
Неадекватна реакція на критику.

М. Саакашвілі через свого соратника, народного депутата України Д. Добродомова, звернувся до регуляторного органу зі звинуваченнями.

Невдоволений репортажами, що транслюються телеканалом «Здоровʼя», М. Саакашвілі через свого соратника, народного депутата України Д. Добродомова, звернувся до регуляторного органу зі звинуваченнями телеканалу у поширенні інформації, що нав'язує слухачам негативне ставлення до грузинського народу та підбурює місцеве населення до захоплення влади в Одеській області. Сама телекомпанія «Здоров'я» відхиляє усі звинувачення, оскільки, як стверджується, не порушує жодних законів України. Ситуація порівнюється з тією, яка була в Грузії за часів президентства Саакашвілі, коли закривалися опозиційні канали, вводилася цензура, журналістів-інакодумців звільняли, а тих, хто не підкорявся режиму — арештовували під вигаданими приводами. Передбачається, що таке саме чекає і Україну.

(джерело - Михаил Саакашвили недоволен репортажами, которые транслирует телеканал «Здоровье»)

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.