Неадекватна реакція на критику.

4 сентября 2017, 15:25
0
221
Неадекватна реакція на критику.

М. Саакашвілі через свого соратника, народного депутата України Д. Добродомова, звернувся до регуляторного органу зі звинуваченнями.

Невдоволений репортажами, що транслюються телеканалом «Здоровʼя», М. Саакашвілі через свого соратника, народного депутата України Д. Добродомова, звернувся до регуляторного органу зі звинуваченнями телеканалу у поширенні інформації, що нав'язує слухачам негативне ставлення до грузинського народу та підбурює місцеве населення до захоплення влади в Одеській області. Сама телекомпанія «Здоров'я» відхиляє усі звинувачення, оскільки, як стверджується, не порушує жодних законів України. Ситуація порівнюється з тією, яка була в Грузії за часів президентства Саакашвілі, коли закривалися опозиційні канали, вводилася цензура, журналістів-інакодумців звільняли, а тих, хто не підкорявся режиму — арештовували під вигаданими приводами. Передбачається, що таке саме чекає і Україну.

(джерело - Михаил Саакашвили недоволен репортажами, которые транслирует телеканал «Здоровье»)

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.