Нова Конституція України чи зміни чинної Конституції. Чого потребує Україна?

31 серпня 2017, 15:25
Власник сторінки
0
1363

Основою нової досконалої та завершеної Української Конституції має стати новітня цивілізаційно якісно нова модель державної системи, яка є базисом українського життєвого простору.

Основою чинної Української Конституції є недосконала модель державної системи і недосконале супутнє правове забезпечення, неузгоджене з інтересами українського суспільства.
І тому ця Конституція сьогодні не діє.

Для створення насправді працюючої Конституції потрібен абсолютно інший формаційний базис і якісно нові механізми і алгоритми, як розробки, так і впровадження такої Конституції. А також нове законодавче забезпечення, сформоване у відповідності до нових принципів, базових для всього українського суспільства, зі збереженням всіх позитивних базисних чинників, закладених в нинішню Конституцію.

Основою нової досконалої та завершеної Української Конституції має стати новітня цивілізаційно якісно нова модель державної системи, яка вибудує український життєвий простір, комфортний для всіх етнічних українців і громадян України з українським світоглядним архетипом та системою цінностей.

Це вичерпна відповідь на дискурс щодо змін чинної чи прийняття нової Конституції України, який точиться в суспільстві вже тривалий час.

©

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.