Фізичний та психологічний стан М. Саакашвілі

31 августа 2017, 11:20
0
467
Фізичний та психологічний стан М. Саакашвілі

Хірологом О.Поляковим надана характеристика особистості Саакашвілі як психічно неврівноваженого

Хірологом О.Поляковим надана характеристика особистості Саакашвілі як психічно неврівноваженого, невмотивовано агресивного, схильного до алкогольної залежності, розумного, проте використовує свій розум для досягнення корисливої мети, не відмовляє собі у задоволенні, боїться самотності, вміє маніпулювати, має проблеми з письмовою мовою, погано розпоряджається своїм часом, необов’язковий, невідповідальний, переоцінює свої можливості. Дружина Саакашвілі - Сандра Рулофс - мізерні розумові здібності, непристойне минуле, жадоба до наживи, ідеалістка, достатньо вольова, завищена самооцінка

(джерело - HIROMANT_0111).


За період керівництва Саакашвілі Одеською ОДА, він значно завищив власну вагу, що пов'язано з розгульним образом життя на фоні загального зниження якості життя пересічних одеситів.

(джерело - NZS_DIETA SAKI_[Z]_(16_11_16)_[01-46])

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Саакашвили
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.