Жодних хитрощів - послідовна політика

15 червня 2017, 16:57
Власник сторінки
1
82
Жодних хитрощів - послідовна політика

Поважний журналіст Європейської Правди пророкує "суттєву кризу" у відносинах між Україною та ЄС через наш з Олегом Ляшко та однодумцями "металургійний закон", підтриманий 260 голосами в Раді.


Сумно, сумно аж за край.

Якщо ми допускаємо навіть думку про те, що ЄС, наш стратегічний партнер, змінить своє ставлення до України на гірше, або виставлятиме Україні офіційні претензії за те, що ми захищаємо нашу національну безпеку (у відповідності до національних інтересів, в обґрунтований та легітимний спосіб, а також згідно літери і духу Угоди СОТ), то не бачити нам ані рівноправного партнерства, ані європейського рівня добробуту. 

Про яку успішну трансформацію країни можна говорити, якщо наша торгівельна дипломатія не здатна пояснити нашим країнам-партнерам, що проти України відбувається військова агресія, що частину нашої території незаконно анексовано, що наша армія потребує озброєння і техніки, а металургійні заводи - сировини... 

Що наша з Олег Ляшко ініціатива та підтримка парламенту виправдані та обґрунтовані, оскільки тимчасове підвищення вивізного мита на металобрухт повністю відповідає міжнародним зобов’язанням України в рамках СОТ, адже підпадає під статтю XXI Генеральної угоди з тарифів і торгівлі СОТ «Винятки з міркувань безпеки»...

Що Україна виснажена економічно і знекровлена фінансово, і питання робочих місць, промвиробництва, експорту і бюджетних надходжень, і це теж фактори нацбезпеки.... 

Що розробляючи для України План Маршалла, не можна одночасно реалізовувати протилежний йому за змістом План Моргентау і робити вигляд, що так і треба..... 

Закінчується ж стаття на ЄП словами "Саме така політика руйнує нашу репутацію в ЄС. Отримуючи невелику перевагу від численних "хитрощів", ми втрачаємо набагато більше."

Які ж там хитрощі? Політика Радикальної партії чітка та прозора: країні - оборону та безпеку, заводам - сировину, людям - роботу і зарплату!

***

До речі, одразу після погодження законопроекту №6382 профільним Комітет Верховної Ради з питань промислової політики та підприємництва як його Голова та як заступник Лідера РПЛ з економічної політики, я офіційно звернувся до Прем’єр-міністра Volodymyr Groysman щодо проведення нотифікації та необхідних консультацій в рамках СОТ і з країнами торгівельними партнерами, і надав уряду всі необхідні обґрунтування і аргументи.

Треба вчитись відстоювати інтереси України та українців, альтернативи немає!

 

https://www.facebook.com/Halasiuk/photos/a.1660913770850921.1073741828.1659889037620061/1954365541505741/?type=3

 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: металлолом
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.