Як уникнути "договірняка" в судовій справі про повернення Шокіна на посаду

29 марта 2017, 09:38
Народний депутат України
0
44

Пропоную Андрію Парубію долучити до захисту Верховної Ради України юристів ГО "Всеукраїнське об'єднання правників "Маємо право!", яку я очолюю.

Щоб в судовій справі про повернення Шокіна на посаду не відбулось договірняка, завтра запропоную Андрію Парубію долучити до захисту Верховної Ради України юристів ГО "Всеукраїнське об'єднання правників "Маємо право!", яку я очолюю.

Також вимагатиму щоб голова ВРУ оприлюднив позовну заяву Шокіна зі всіма додатками щоб всі зрозуміли в яку гру з нами грають.

Ми Маємо право! знати коли відбуваються судові засідання і які процесуальні документи надаються сторонами в справі щоб вчасно запобігти грі у піддавки.

Якщо це трапиться і Порошенко протисне рішення суду першої інстанції, яке скасує Постанову ВРУ про надання згоди на звільнення Шокіна, то я подам апеляцію. Оскільки я за неї голосував, вона зачипає мої професійні права і інтереси, що є підставою для мого входження в справу згідно вимог Кодексу адміністративного судочинства!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.