Київська Нацполіція тероризує бізнес!

27 апреля 2017, 12:30
Владелец страницы
Народний депутат України
1
71
Київська Нацполіція тероризує бізнес!

о мене звернулись працівники ТОВ «Еко-Експрес» щодо слідчого Головного управління Нацполіції в місті Києві Станіслава Морозова, який умисно не виконує ухвалу суду.

Цим самим він вчиняє злочин, передбачений частиною 3 статті 382 Кримінального кодексу, оскільки ухвала набрала законної сили.

Слідчого Морозова було зобов’язано повернути «Еко-Експрес» протиправно вилучені під час обшуку 13 комп’ютерних системних дисків, 4 USB накопичувачі та ноутбук. Такі злочинні дії повністю паралізували роботу підприємства.

До теперішнього часу слідчий не повернув вилучені речі задля того, щоб вимагати хабарі з бізнесу та повертати їх за гроші!

Хочу зауважити, що такі дії слідчого є незаконними та суперечать вимогам статті 86 Кримінального процесуального кодексу, а у його діях є склад злочинів – невиконання рішення суду, перевищення влади та протидія законній господарській діяльності.

Звернувся до прокурора міста Києва Романа Говди та начальника Нацполіції Києва Андрія Крищенка з вимогою відкрити кримінальне провадження за цими фактами, провести службову перевірку, а також вжити заходів для поновлення всіх порушених прав.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.