Ах Обама, Панама - мама

19 січня 2017, 10:43
Власник сторінки
НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ
0
317

Хочу, щоб українці тверезо оцінили президентство Обами і його відношення до України

Я хочу, щоб українці оцінювали іноземних лідерів, політиків, виходячи виключно з наших українських національних інтересів, виходячи з того, що той чи інший іноземний політик зробив для підтримки України в часі боротьби з російською військовою агресією.

Зараз, коли залишає свою посаду президент США Барак Обама, а більшість українських політиків співає йому оди за нібито неперевершену допомогу українському народу, хочу, щоб українці тверезо оцінили президентство Обами і його відношення до України. Отже:

- Барак Обама єдиний президент США, який з часу проголошення Україною Незалежності, обіймаючи свою посаду, не відвідав нашу державу. І тим самим не підтримав Україну в боротьбі з агресором.

- Саме президент Барак Обама декілька разів ветував рішення Конгреса США про надання Україні летального озброєння.

- Це зовнішньополітичний кабінет президента Барака Обами і він особисто ігнорував і ігнорує дотримання Будапештського меморандума, а також самоусунувся від прямої участі в переговорах з питання російської агресії проти України, штовхнувши наше МЗС до абсолютно програшних для нашої держави Мінських перемовин та так званого Нормандського формату.

- Я вже мовчу, що економічна політика,яку з благословення президента Обами Україні нав'язує МВФ, перетворює нашу країну в сировинний придаток світу, в таку собі "бананову" республіку в результаті чого кількість працюючих промислових підприємств невпинно скорочується, а українці масово втрачають роботу і відповідно засоби до існування.

От така вона без прикрас була епоха президента США Барака Обами. Звичайно, це не Обама чи будь-хто з американських та європейських політиків винен в наших українських бідах. Це ми українці, та перш за все наші владоможці, винні в доведенні до такого ганебного стану власної держави. Це наші дії і плазування перед західними партнерами, та шлях поступок на їхнє ж прохання агресору, поставило на межу виживання нашу Націю і Державу.

І коли ми говоримо про якісь очікування від новообраного президента США Дональда Трампа, то не про те ми говоримо. Говорити, а головне робити, потрібно міцною та економічно розвиненою власну країну, і при цьому орієнтуватися виключно на власні національні інтереси, а не якісь зовнішні чинники. Бо тільки тоді коли Україна стане сильною та економічно розвиненою країною, і Обама, і Трамп будуть розглядати нашу державу не як суб'єкта своєї зовнішньої політики, а як рівноправного партнера
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: США,Украина-США,Барак Обама,Ігор Мосійчук,війна,АТО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.