КОРУПЦІЯ ТА ХАБАРНИЦТВО НЕ МАЮТЬ ПАРТІЙНОСТІ

31 серпня 2017, 13:15
Власник сторінки
НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ
1
64

Щодня правоохоронні органи затримують до десяти а то і більше хабарників: держслужбовців, поліцейських, депутатів, прокурорів...

Щодня правоохоронні органи затримують до десяти а то і більше хабарників: держслужбовців, поліцейських, депутатів, прокурорів... Серед депутатів затриманих при отримані хабара представники багатьох політичних сил але прес-секретар Генерального прокурора Лариса Сарган а з її легкої руки ЗМІ акцентують увагу виключно на партійності затриманих депутатів від Радикальної партії Олег Ляшко. Про партійність затриманих депутатів від інших політсил і зокрема БПП пані Сарган мовчить як в рот води набрала. Вважаю такі дії прес-секретаря Генпрокурора Лариси Сарган як мінімум політично не коректними а взагалі то політично вмотивованими. У зв'язку з цим прошу особистого реагування на дії своєї прес-служби від Генерального прокурора Юрій Луценко адже корупція та хабарництво не мають партійності а являються раковою пухлиною на тілі нашого суспільства і правоохоронні органи покликані з нею боротися хірургічними методами. Боротися а не робити на цій боротьбі політику!

Чи потрібно затримувати хабарників-депутатів від РПЛ? Так! Безперечно і беззастережно! По перше, як я вже писав то хабарництво немає партійності. По друге, виявляючи депутатів-хабарників від РПЛ правоохоронні органи допомагають нам очистити власні партійні лави і ми тільки вітаємо такі дії правоохоронців.

Що стосується затриманих вчора двох депутів місцевих рад від РПЛ то як голова Партійного суду я за до рученням Лідера здійснюю перевірку обставин та підстав цих затримань.

Депутата Фастівської міської ради від РПЛ Андрія Корецького затримали за вимагання у голови єврейської релігійної організації 70 тисяч доларів за рішення про виділення в оренду старовинного єврейського кладовища. Затримали при отриманні першої частини хабара в розмірі 15 тисяч доларів. Факт вимагання задокументовано і жодних запитань до дій правоохоронців не має. Корецького вже виключено з лав РПЛ і ми вимагаємо від нього негайно скласти мандат депутата Фастівської міської ради. 
У випадку відмови РПЛ розпочне процедуру відкликання Корецького з цієї міськради.

Інша справа з затриманням депутата від РПЛ Рівненської міської ради Володимира Кудріна нібито за хабарництво. Чому нібито? Бо поки, що матеріали надані слідством жодним чином не доводять вину нашого депутата. Кудрін боровся з забудовою берега озера в Рівному яке кришують представники одного з правоохоронних органів цієї області. Зараз його звинувачують в тому, що він вимагав і отримав 5000$ з забудовника, щоб залишити його в спокої. В той же час в матеріалах справи відсутні будь які докази вимагання. На вилучених в ході обшуку який проводився без відповідного рішення суду в офісі Кудріна не виявлено жодних слідів так само як на його руках і руках його кума якого слідство вважає посередником не виявлено слідів суміші якою були покриті гроші. Все це в купі викликає сумнів в доказовій базі і дає можливість припустити, що гроші були підкинуті забудовником. Ми продовжуємо перевіряти обставини цієї справи для встановлення істини але у випадку доведення вини Кудріна покривати його не будемо.

Водночас звертаємося до колег народних депутатів з вимогою негайно ухвалити закон про імперативний мандат для того, щоб негідники не прикривали свої злочинні дії депутатським мандатом!

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: РПЛ,Ігор Мосійчук
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.