Слово сказав і слово забрав!

29 ноября 2016, 10:45
Владелец страницы
НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ
1
181

Як у наших чиновників все просто. Схоже заступник міністра юстиції Сергій Пєтухов сплутав своє місце роботи з базаром чи вокзалом.

Як у наших чиновників все просто. Схоже заступник міністра юстиції Сергій Пєтухов сплутав своє місце роботи з базаром чи вокзалом. В один день цей чиновник встиг заявити, що Україна заради отримання безвізу з ЄС має прийняти мігрантів, яких не хоче розміщати в себе Європа, і тут же, надвечір, отримавши у відповідь на таку пропозицію хвилю гніву з боку українців заявив, що це його приватна думка і він знімає її з обговорення.

Пєтухов, ти хто? Замміністра юстиції чи базарна баба? Якщо замміністра то приватні думки висловлюй жінці на кухні. Якщо тобі чогось не вистачає і треба мігранти то як приватна особа запрошуй їх до себе додому чи до дружини в ліжко.

Чиновники такого рангу не можуть публічно висловлювати приватні думки, щодо питань національної безпеки і збурювати людей, ще й в часі війни. А питання мігрантів саме таким і є. В даному випадку Пєтухов після того скандалу в українському суспільстві, який викликала його заява, мав би подати у відставку самостійно, але так як він просто намагається відмазатися, то я продовжую наполягати на його звільненні з посади замміністра юстиції

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.