На що йде міжнародна допомога

16 ноября 2016, 10:58
Владелец страницы
0
117

Результати будуть, але не так швидко як хотілось би...

Отримав неналежну відповідь від МЕРТ на свій депутатський запит щодо використання міжнародної технічної допомоги. Дані неповні і не в тому форматі, який би дозволив комплексно оцінити результати та ефективність використання МТД. 

Сьогодні скерував на адресу Першого віце-прем'єра-міністра економіки С.І.Кубіва відповідне депутатське звернення. Отриману від міністерства інформацію ми проаналізуємо з депутатами та експертами і відзвітуємо перед українським суспільством за результатами парламентського контролю. Сподіваюся, що МЕРТ буде максимально сприяти цьому.

***

За роки незалежності Україна отримала понад 9 млрд дол. США (!) міжнародної технічної допомоги на безповоротній основі. На ці кошти можна було б розбудувати невелику успішну країну. Хіба ні?


http://korrespondent.net/url.hnd?url=http://finance.obozrevatel.com/business-and-finance/53982-mozhno-obustroit-malenkuyu-stranu-galasyuk-obnaruzhil-propazhu-9-mlrd.htm
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.