Галасюк: 1% на рік - шлях в нікуди!

17 июня 2016, 15:41
Владелец страницы
0
65

Про те, чому прогнози Світового Банку щодо економічного зростання України мають викликати занепокоєння

Світовий Банк пророкує Україні 1% економічного зростання у цьому році і 2% у наступному. Влада веде країну в нікуди. З такими темпами Україна не буде в Європі ніколи. Не кажучи вже про Азію  - згідно з прогнозом, китайська економіка зросте цього року на 6,7% після 6,9% минулого, а індійська – збереже темпи збільшення ВВП на рівні 7,6%.

1% економічного зростання - це гарантія бідності населення, збереження сировинної економіки та закордонного боргового ярма. Це вирок, якому влада не тільки не пручається, а навпаки - радо вітає!

Уряд, який ставить співпрацю з МВФ вище за національні інтереси, тягне країну в безодню бідності та залежності.

Уряд випрошує нові транші МВФ і радіє їм як великому досягненню своїх "реформ".

Туреччина при Ердогані взяла чіткий курс на позбавлення боргової залежності. У 2013 році Туреччина відсвяткувала повернення останнього долару МВФ і сама заявила про готовність кредитувати цю поважну міжнародну фінансову організацію. Подивіться на Туреччину сьогодні - як змінилось життя людей, освіта, медицина, як країна перетворилась на потужну індустріальну силу, як з Туреччиною рахуються на міжнародній арені.

Україна заслуговує на національну владу. Не за прізвищами, а за духом і цінностями!

https://www.youtube.com/watch?v=VgpzJAhJijg

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: МВФ,КМУ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.