Про партійну дисципліну та відповідальність перед виборцями

23 января 2016, 16:42
НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ
2
194

Два політика. Два вчинка. Дві світоглядні позиції.

1 вересня минулого року фракція Радикальної партії Олега Ляшка в парламенті одноголосно ухвалила рішення про вихід з правлячої коаліції і перехід в опозицію. Присутній на засіданні фракції віце-прем'єр Валерій Вощевський ні секунди не вагавшись написав заяву про відставку.
Тоді колеги по парламенту високо оцінили вчинок Валерія Миколайовича назвавши його прикладом відповідального політика європейського зразка.

Вчора політрада партії "Самопоміч" ухвалила рішення відкликати з посади міністра аграрної політики і продовольства України Олексія Павленка який був призначений в уряд за рекомендацією цієї партії. У відповідь пан Павленко фактично відмовився виконувати рішення політради партії яка його делегувала в уряд. Як на мене то своїм вчинком Олексій Павленко знищив себе як політика. Таким вчинком міністр Павленко не тільки і не стільки підриває авторитет партії "Самопоміч" як делигімітизує уряд Арсенія Яценюка і пришвидшує кінець правлячої коаліції в існуючому вигляді.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.