ПОТРІБЕН НОВИЙ ІНСТРУМЕНТАРІЙ ЗАПОБІГАННЯ ТЕРОРИЗМУ

14 ноября 2015, 18:14
0
59

Терористична атака у Парижі ще раз підтверджує актуальність так званої КУЛЬТУРНО-РЕПРЕСИВНОЇ теорії протидії злочинності.


Терористична атака у Парижі ще раз підтверджує актуальність так званої КУЛЬТУРНО-РЕПРЕСИВНОЇ теорії протидії злочинності, відповідно до якої самі по собі силові (репресивні) засоби протидії тероризму необхідні, але вони недостатні без засобів запобігання тероризму, що формують антитерористичну культуру у суспільстві. 

Радикальним засобом, що запобігає тероризму, тобто підриває його корені, є усунення терогенних ситуацій у світі з допомогою, зокрема, соціального просвітництва, яке, піднімаючи рівень політичної, правової і моральної кульури у суспільстві, дає антитерористичний ефект!

 Отже, антитерористична політика у сучасному світі має спиратися головним чином на досягнення соціальних наук, а не лише на силові (репресивні) засоби!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.