Рівень соціальної культури громадян - вирішує все!

27 октября 2015, 12:00
Владелец страницы
Юрист
0
19

Рівень соціальної культури громадян - вирішує все!!! Доки не зміниться рівень СОЦІАЛЬНОЇ КУЛЬТУРИ наших співгромадян, все буде в країні і у владі по-старому. Ходитимемо по колу, як це і було досі.


Ключ до майбутнього в Україні в руках ГРОМАДЯНИНА, ЩО МАЄ РОЗВИНУТУ ПОЛІТИЧНУ, ЕКОНОМІЧНУ, ПРАВОВУ, МОРАЛЬНУ КУЛЬТУРУ, а не в руках президентів, урядів, парламентів чи партій!!! Думати інакше - це небезпечна соціальна ілюзія, яка заводить нас у глухий кут!

Саме "ЛЮДСЬКИЙ ФАКТОР", тобто рівень соціальної культури громадян - вирішує все!!! Доки не зміниться рівень СОЦІАЛЬНОЇ КУЛЬТУРИ наших співгромадян, все буде в країні і у владі по-старому. Ходитимемо по колу, як це і було досі. Останні вибори, зокрема у Харкові, ще раз засвідчили цю закономірність: яка соціальна культура громадян - таке і їхнє життя!!!

Будемо жити як у Швеції лише тоді , коли у наших громадян буде така політична, економічна, правова, моральна культура, як у шведів! Іншого не дано! Не "нові обличчя" у владі, а НОВІ ГРОМАДЯНИ врятують Україну, лише вони можуть створити нову владу!

Процес народження "нових громадян" в Україні вже відбувається, але йому можна і треба всіляко сприяти. У цьому місія СПРАВЖНЬОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЕЛІТИ! Вона має забезпечити СОЦІАЛЬНЕ ПРОСВІТНИЦТВО ГРОМАДЯН В УКРАЇНІ!

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.