Примітивізація політики - причина реформаторських невдач в Україні

22 октября 2015, 11:40
0
45

Сьогодні в історії України настав час ПРИМІТИВІЗАЦІЇ ПОЛІТИКИ. Час, коли реанімовано гасло про те, що "кожна кухарка" може бути в Україні ПОЛІТИКОМ, чи ПОЛІТОЛОГОМ, чи ПОЛІТИЧНИМ ЕКСПЕРТОМ.


Сьогодні в історії України настав час ПРИМІТИВІЗАЦІЇ ПОЛІТИКИ. Час, коли реанімовано гасло про те, що "кожна кухарка" може бути в Україні ПОЛІТИКОМ, чи ПОЛІТОЛОГОМ, чи ПОЛІТИЧНИМ ЕКСПЕРТОМ. Схоже, наприклад, що Єгор Соболєв та йому подібні "нові і молоді" при сьогоднішній владі просто розгубилися і НЕ ЗНАЮТЬ ЩО ВОНИ МАЮТЬ РОБИТИ З ЦІЄЮ ВЛАДОЮ, яка їм дісталася! Непрофесіоналізм і безпорадність у них - зашкалює! А спиратися на професіоналів вони не здатні! Чистий ПОЛІТИЧНИЙ ВОЛЮНТАРИЗМ! Одні непрофесійні "хотєлки"!

Звідки ця ілюзія, що для того, щоб бути політиком і керувати суспільними процесами не потрібні професійні знання? Всюди потрібні, а тут - не потрібні! Звідки ця ілюзія, що для подолання корупції достатньо цього хотіти і що-небудь робити, головне - АКТИВНІСТЬ, і не треба для цього розуміти закономірності суспільних процесів, з якими пов*язана корупція?

ПРИМІТИВІЗАЦІЯ політики в Україні - БЕЗМЕЖНА! І ця ПРИМІТИВІЗАЦІЯ ПОЛІТИКИ широко пропагується нашими ЗМІ, які вбачають у цьому СВОБОДУ СЛОВА і непогано існують за рахунок цього! Бо "піпл" краще "хаває" саме ПРИМІТИВІЗМ - для ЗМІ це "дешево і сердито"! НЕ треба працювати творчо і напружено для пошуку якихось соціальних істин, виконувати якусь "соціальну місію" (що належить виконувати справжнім ЗМІ). Справжні реформи в Україні розпочнуться тоді, коли цей ПОЛІТИЧНИЙ ПРИМІТИВІЗМ  буде подоланий!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.