Верховний Суд України розпочав справу проти Президента

2 августа 2015, 01:14
0
163
Верховний Суд України розпочав справу проти Президента

Нацкомісія створена незаконно. Нема в Конституції таких повноважень, яка дозволяє її утворювати Президенту.

Право на це, а також реорганізацію чи ліквідацію центральних органів виконавчої влади належить виключно Кабміну.

Саме тому ГО «Публічний аудит» звернувся до Верховного Суду України із заявою про справу щодо визнання незаконними указів Президента України, якими він утворив Нацкомісію, що здійснює регулювання у справі тарифів та комунальних послуг.

Громадська організація, отримавши відмову Вищого адміністративного суду відкрити провадження в цій справі, оскаржила рішення до Верховного Суду, і той заяву аудиторів задовольнив.

Наразі ВСУ постановив відкрити провадження за заявою «Публічного аудиту», її матеріали витребують з Вищого адмінсуду. Сподіваємося на подальший позитивний розгляд цієї справи, адже жодних контрдоводів тут бути не може. НКРЕКП – орган неконституційний, і, якщо подивитися на це з точки зору права, будь-який неконституційний орган не може видавати жодних рішень – вони також є неконституційними. Тому задоволення заяви апріорі означатиме, що всі тарифи, затверджені Нацкомісією, які й без того є несправедливими й незаконними, мають бути обов’язково переглянуті.

Нагадаємо, нещодавно «Публічний аудит» отримав відповідь Генпрокуратури України про відкриття кримінального провадження щодо НАК «Нафтогаз України» за фактом можливої фальсифікації обсягів споживання газу населенням у звітній документації компанії.

1

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.