ПРО РОЛЬ "ЛЮДСЬКОГО ФАКТОРУ" В УКРАЇНСЬКИХ РЕФОРМАХ

2 февраля 2015, 11:53
Владелец страницы
Юрист
0
48

Концепція реформування України наразі ІНСТИТУЦІЙНА, тобто спрямована на маніпуляції законодавством і адміністративними інструментами. На жаль, не звертається увага на "людський фактор".

    Новини

    ·

    ПРО РОЛЬ "ЛЮДСЬКОГО ФАКТОРУ" В УКРАЇНСЬКИХ РЕФОРМАХ

    Концепція реформування України наразі ІНСТИТУЦІЙНА, тобто спрямована на маніпуляції законодавством і адміністративними інструментами. На жаль, не звертається увага на "людський фактор", що складається з СОЦІАЛЬНОЇ КУЛЬТУРИ ГРОМАДЯН і СОЦІАЛЬНОЇ ПОВЕДІНКИ ГРОМАДЯН. Без змін "людського фактору" жодні реформи не можуть бути успішними. Зокрема, не можуть реалізуватися в Україні так звані "соціальні цінності". Як показує історичн...ий досвід, такі соціальні цінності як демократія, справедливість, рівність, свобода, права людини, правова держава НЕ Є БЕЗУМОВНИМИ. Насправді вони можливі лише за наявності певної умови - і цією умовою є СОЦІАЛЬНА КУЛЬТУРА ГРОМАДЯН, яка включає у себе політичну, економічну, правову, моральну, релігійну, наукову, технологічну, санаційну, екологічну культуру громадян. Отже, найвищою соціальною цінністю є СОЦІАЛЬНА КУЛЬТУРА ГРОМАДЯН, бо лише за наявності її можливі усі інші соціальні цінності - демократія, справедливість, рівність, свобода, права людини, правова держава... Буде у суспільстві належна СОЦІАЛЬНА КУЛЬТУРА ГРОМАДЯН - лише тоді будуть усі інші соціальні цінності. Інакше - буде лише видимість цих цінностей!

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.