Аваков призначив на керівну посаду МВС подільника Пукача і ймовірного терориста

22 декабря 2014, 16:37
Владелец страницы
НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ
0
174

Аваков призначив керівником міліцейської розвідки подільника Пукача і ймовірного посібника терористів

В жовтні 2014 наказом Міністра внутрішніх справ України на посаду начальника Департаменту Оперативної Служби (колишня міліцейська розвідка або 7 відділ) призначений виходець з Маріуполя - полковник міліції Олег Григорович Носенко.
Раніше Носенко О.Г. проходив службу в Маріуполі на різних керівних посадах в оперативних підрозділах УВС м. Маріуполя, був заступником начальника оперативно-технічного відділу Маріуполя, заступником начальника 7-го відділу, начальником управління оперативної служби УВС м. Маріуполя.
В 2006 році СБУ України проводились оперативно-пошукові заходи по розкриттю вбивства Георгія Гонгадзе, в ході цих заходів було встановлено близький зв'язок генерала Пукача (в часі вбивства Гонгадзе очолював колишню 7-ку МВС Украни) зі своїм підлеглим в м. Маріуполі полковником Носенко О.Г. (Носеїнко поставляв з Маріупольської 7-ки перевірені кадри для роботи Пукачу до Києва, як мінімум один з них на прізвище Чеменко брав участь у стеженні за Гонгадзе) котрі на пряму спілкувались між собою.
В ході проведених заходів співробітниками СБУ було встановлено, що машину Нісан Патруль білого кольору, на якій вивозили Гонгадзе, Пукач попросив Носенко поставити на відстій в Маріуполі, що Носенко О.Г. і зробив. Даний автомобіль простояв в Маріуполі 1,5 року, потім Носенко О.Г. перегнав його на відстій в м. Донецьк, де він і був вилучений співробітниками СБУ. У відношенні Носенка О.Г. проводились слідчі дії СБУ, але заручившись підтримкою народних депутатів, на той час генерального директора кобіната Ілліча Бойко В.С. та його заступника нардепа Матвієнкова С.А., Носенко вдалось залагодити це питання (на протязі більш як 10 років Носенко обслуговував бізнес і особисті інтереси ММК Ілліча, а саме: провадив незаконне зовнішнє стеження за неугодними для керівництва ММК Ілліча людьми, незаконно прослуховував громадян)
Крім всього вище викладеного, співробітниками СБУ у Носенко була вилучена технічна апаратура (комплекс) для негласного зняття інформації з засобів зв'язку, але завдяки зв'язкам з нардепами він уникнув відкриття кримінальної справи й арешту за скоєні ним злочини.
В часі окупації Маріуполя терористами ДНР в травні 2014 року Носенко продовжував активно працювати але не над визволенням міста а над забезпеченням безпеки комбіната ім. Ілліча який на той час вже належав компанії Рената Ахметова "Метінвест". На початку червня 2014 року підлеглі полковника Носенка в окупованому терористами Маріуполі на залізничному вокзалі проводили оперативні заходи і за дивним збігом обставин в цей час саме на цьому вокзалі терористи під керівництвом "Чечена" викрали радника міністра внутрішніх справ Армена Сагомоняна. Перед початком штурму укріпрайону терористів в Маріуполі хтось попередив "Чечена" і він інсценувавши власну смерть втік у Донецьк. На той час безпосереднім безпосереднім керівником Носенка являвся виконуючий обов'язки маріупольськоі міліції Моргун (нині оголошений в розшук за зраду батьківщини адже саме він очолив поліцію ДНР в окупованому Новоазовські).
Лобіювали призначення Носенко О.Г. на високу посаду в МВС генерал Паскал В.Ф. (за активного сприяння генерала Купянского, начальника служби безпеки СКМ, який на даний час займається розстановкою кадрів в МВС Авакова в інтересах Рената Ахметова) і народний депутат від опозиційного блоку Сергій Матвієнков, чиї інтереси Носенко буде обслуговувати і надалі.
Так, що шановні політики, нардепи і громадські діячі якщо у вас в телефоні щось рипить ви не турбуйтесь то полковник Носенко лаштує обладнання для вашого прослуховування.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Гонгадзе,Пукач,МВС,Ігор Мосійчук,Арсен Аваков
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.