Нові люди в парламенті - запорука ламання старої системи, - Вячеслав Науменко

21 октября 2014, 09:03
Владелец страницы
Кандидат в народні депутати. Полтава
0
17

Тому що країна у нас — вже не та, що була


Кандидат в народні депутати України Вячеслав Науменко, обираючи політичну силу яка йому імпонує зробив ставку на Радикальну партію Олега Ляшка. Незаангажований погляд людини, яка до цього не брала участі в жодних політичних структурах вказує - час дійсно радикальних змін. Як зазначає інтернет-видання “ Міський сайт. Полтава інфо”, "опираючись на слова власне Вячеслава Науменка - Радикальна партія — це кардинально нова політична сила з принципово відмінною від інших ідеологією.

Ляшко — насправді досвідчений політик, юрист та журналіст, він говорить людям правду на доступній мові. Ви самі подивіться — завдяки тому, що Олег Валерійович веде чесну риторику — у нього безліч ворогів серед олігархів та підтримка мільйонів українців! І я підтримую його методи та цілі. Україні потрібні радикальні зміни: 23 роки країну розкрадали, а громадянам обіцяли золоті гори, тоді як на ділі замість золота підсовували попіл. У списку Радикальної партії немає зрадників, олігархів, регіоналів та комуністів. Проте є люди, які хочуть працювати і жити у європейській Україні.

Крім цього, за словами кандидата Комітет виборців України проаналізував списки партій-учасників виборів. Так от, за їх даними (а КВУ завжди відрізнявся незаангажованістю та неупередженістю) тільки у Радикальної партії України в списках кандидатів — 96% людей, які ніколи не були депутатами. У інших — більше половини кандидатів вже засідали у залі парламенту. На мою думку, таким людям вірити важко. А новим — треба давати шанс.

Тому що країна у нас — вже не та, що була. І люди також змінилися. Не змінилися лише ті, хто хоче втриматися в кріслах. Кольорів у природі багато — змінив прапор і гасло — і робить вигляд, що новий кандидат, що зробить багато і все для народу. А те, що вже 2-3, а той 4 каденції сидів у парламенті — про це — ані слова. Я не хочу називати імен, вони всім чудово відомі, вони дивляться на українців із білбордів і обіцяють, обіцяють, обіцяють...Ось у цій справі ці люди — дійсно професіонали. Вони і не будуть нічого міняти в країні, бо не вміють. Тому ми повинні оновити парламент. А разом з ним — країну!"
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.