Роби, що повинен і будь, що буде - Вячеслав Науменко

21 октября 2014, 09:10
Владелец страницы
Кандидат в народні депутати. Полтава
0
22

...так перефразував Науменко діалог Арджуни і Крішни із МахабхаратиУ всіх виникає питання, що кокретно зробив для Полтави Вячеслав Науменко? Чи як і інші лише обіцяє та нічого не робить. Ось, посилаючись на інтренет-видання “Полтавщина”, відповідь власне самого кандидата:

— "Я сім років жив і працював в Полтаві, і стан місцевих лікарень при високому професіоналізмі самих лікарів та медперсоналу мене помітно пригнічував. Тому ще в далекому 2007 році я заручився допомогою компанії «Технікс» і вирішив допомагати саме медичним закладам. Всього зараз не згадаю, але за останні сім років ми дійсно зробили ремонт і закупили обладнання для чотирьох поверхів Міського клінічного пологового будинку.Це й палати, ординаторські, пологові зали, маніпуляційні, харчоблоки і т.д. Також обладнали кабінет УЗД в дитячій міській клінічній лікарні та зробили капітальний ремонт і закупили професійне обладнання для Кардіологічного диспансеру. До речі, в останній я днями завітав і власними очима побачив: все працює добре та без проблем. Окрім того, нашими зусиллями був збудований храм в селі Щербані, закуплені комп’ютери для кількох шкіл та обладнання для дитячих спортивних організацій. Крім цього, ми неодноразово відправляли гуманітарні вантажі у зону АТО.

Зовсім нещодавно зібрали і відправили теплий одяг, сокири, пили, пічки, теплові генератори, зимові автомобільні покришки батальйону територіальної оборони на Донбас. Я хочу наголосити — цю роботу я почав ще задовго до того, як вирішив балотуватися. Але мої політичні опоненти все одно закидають, мовляв, «не місцевий, його ніхто не знає...», та я не звертаю на це увагу. Моя совість чиста, я можу чесно дивитись в очі людям".
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.