Більше половини кандидатів вже засідали у залі парламенту, - Вячеслав Науменко

21 октября 2014, 08:58
Кандидат в народні депутати. Полтава
0
9

Вячеслав Науменко — людина у політиці нова. Успішний підприємець з трьома вищими освітами, меценат, благодійник з активною громадянською позицією.

23 роки Україна намагається побудувати демократичне суспільство, у т.ч. через посередництво вищого законодавчого органу держави - Верховної Ради України.

За цей часовий проміжок викристувалізалась каста професійних депутатів, яких не спихнеш з нагрітого парламентьского крісла. На думку кандидата в народні депутати України по 144 виборчому округу Вячеслава Науменка таким людям вірити важко.

Як пише інтернет видання “Полтавщина”: "В’ячеслав Науменко — людина у політиці нова. Успішний підприємець з трьома вищими освітами, меценат, благодійник з активною громадянською позицією. Думка балотуватися у народні депутати виникла у нього після буремних подій зими-2014. Він наголошує — на цей крок його спіткало те, що після зміни влади у країні — нічого не змінилося.


Усі гучні заяви, які теперішні можновладці робили зі сцени Майдану, з екранів телебачення під час численних політичних шоу — залишилися лише звуком. А між тим, українці не просто чекають, вони вимагають змін. Тому і вирішив В’ячеслав Науменко — досі чекати, треба братися до справи".

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.