Молодим сім'ям - урядову увагу та безкоштовне кредитування, - Вячеслав Науменко

17 октября 2014, 12:46
Владелец страницы
Кандидат в народні депутати. Полтава
0
17

Україна навіть у такий складний момент здатна не просто встати з колін, а піднятися й крокувати вперед у щасливе майбутнє.

Молоді сім'ї потребують особливої уваги. Перед ними одразу ж постає питання: де жити та як жити двом людям із маленькою дитиною на 2400 гривень у місяць? Держава повинна створювати фонди з допомоги молоді та молодим сім`ям.

Необхідне безкоштовне кредитування та низькі відсотки по кредиту на житло. Також надання робочих місць та гарні умови праці.

Це основне, що повинна забезпечити влада та над чим і я готовий сумлінно працювати. Кандидат в народні депутати від Радикальної партії О. Ляшка по 144 виборчому округу Вячеслав Науменко прийшов у політику не для того, щоб обкрадати наш народ, як це роблять нинішні політики.

Україна навіть у такий складний момент здатна не просто встати з колін, а піднятися й крокувати вперед у щасливе майбутнє.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.