Діти - моє майбутне, то наше майбутнє, - Вячеслав Науменко

16 октября 2014, 18:01
Кандидат в народні депутати. Полтава
0
45

Вячеслав Науменко обіцяє, як батько, прикласти усіх зусиль за час своєї майбутньої каденції щодо вирішення нагальних питань дитячого виховання на 144 окрузі м. Полтава.

Не зважаючи на ситуацію в країні, поряд з важким соціально-економічним станом та суспільно-політичною ситуацією в країні в жодному випадку не потрібно забувати про тих, хто в майбутньому продовжуватиме героїчний поступ своїх батьків - про дітей.


Кандидат в народні депутати України від Радикальної партії О. Ляшка по 144 одномандатному мажоритарному виборчому округу Вячеслав Науменко виступає за якісне дошкільне та початкове шкільне виховання юних українців.

"Я сам батько", - наголошує Вячеслав Науменко. "Саме в цей віковий період у дитини формується уявлення про світ та суспільство, відкладається базис фундаментальних моральних законів. В цьому, поруч зх батьками повинні одним фронтом стояти вчителі та вихователі. Для цього необхідна суттєва законодавча та матеріальна база, мотивація та заохочення педагогічної спільноти, задіяної в процесі виховання.

Щоб не перетворювалися дитячі садки та початкові школи у відбування номера, де ніхто нічим не цікавиться, а дитина залишається сам на сам зі своїми талантами та вподобаннями", - переконує Вячеслав Науменко.


Вячеслав Науменко обіцяє, як батько, прикласти усіх зусиль за час своєї майбутньої каденції щодо вирішення нагальних питань дитячого виховання на 144 окрузі м. Полтава.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.