Оголосити війну корупції та зменшити чиновничий аппарат

16 октября 2014, 14:26
Владелец страницы
Кандидат в народні депутати. Полтава
0
21

"Щоб не казали, але правило “Я через знакомого/друга/брата/свата/кума всьо порішаю” живе і процвітає на теренах не тільки України в цілому, а й Полтавщини зокрема.

Як бізнесмен та директор великого промислового підприємства Вячеслав Науменко відчув на собі та знає що таке корупція та “телефонне право”. Одним із своїх основних завдань кандидат в народні депутати вважає саме подолання корупції як серед чиновників так і в підсвідомості громадян.

"Щоб не казали, але правило “Я через знакомого/друга/брата/свата/кума всьо порішаю” живе і процвітає на теренах не тільки України в цілому, а й Полтавщини зокрема. Це набагато простіше, ефективніше і дешевше ніж дотримуватися букви закону і зануритися в бюрократичне болото виконання приписів і розпоряджень.

Міняти систему необхідно лише законодавчо, шляхом зменшення чиновничного аппарату, спрощення системи отримання дозволі та ліцензій, демонстрації народу конкретних фактів невигідності вирішення питання через купу знайомих. І тоді корупцію буде якщо не кінцево переможено, проте знівельовано" - пояснив Вячеслав Науменко в одному з інтерв'ю місцевого видання.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.