Знання історичної спадщини - крок до процвітання

13 октября 2014, 13:12
Владелец страницы
Кандидат в народні депутати. Полтава
0
11

Історичні традиції нашої Батьківщини в цілому та її центру Полтавщини, зокрема, свідчать про могутній базис державотворення та боротьби за незалежність.

Історичні традиції нашої Батьківщини в цілому та її центру Полтавщини, зокрема, свідчать про могутній базис державотворення та боротьби за незалежність. Вячеслав Науменко - поруч зі своїми соратниками по партії категорично засуджує так звану “шароварщину”, яка викривляє українську історію і її традиції, спотворює погляд ззовні на внутрішню глибину суспільно-історичних процесів України, спрощує представлення про ту складову, яка сформувала та організувала націю.

Не сало та чуб повинні стояти на чолі формування історичної свідомості, а клекіт беркута на Диким полем, стукіт копит аргамаків, шелест хоругви, брязкіт “карабєли”, тріск пороху в пістолі, плескіт води Понта Евксінського за бортом “чайки” та несамовита воля до боротьби з ворогом.

Тільки такі асоціації повинні приходити в голову будь-якому пройдисвіту зі сторони, якщо він захоче заволодіти волелюбним і працьовитим народом. Тільки такий образ українця повинен виникати в уяві ворога як невіворотність покарання за спробу надіти ярмо на українця.

Пам'ятаймо свою історію, своїх героїв та тих хто в боротьбі виплекав державу Україна - Байда-Вишневецький та атаман Сірко, гетьман Сагайдачний та екзильний Павло Полуботок, учасники визвольних змагань початку ХХ сторіччя Скоропадський та Винниченко, ті, чиї прізвища ще не внесено в скрижалі сучасної історії, проте ось ось вони покажуть усьому світу що Україна - могутня, а українці - нездолані.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.