Нагадав Порошенку про обіцянку відправити «паркетних» воєнкомів в АТО

7 октября 2014, 16:11
Владелец страницы
журналіст
2
161

10 районних воєнкомів та військовий комісар Києва загалом провели в зоні АТО кожен по півтори ночі, що на всіх одинадцятьох склало – 19 ночей.

Таку відповідь на своє звернення до Київського міського військового секретаріату щодо надання інформації стосовно перебування військових комісарів м. Києва в зоні проведення АТО.

Згадую заяву Президента про те, що замість комісарів, які нині працюють, треба поставити колишніх бойових поранених офіцерів, які не тільки вміють відправляти бійців у зону АТО, а й з власного досвіду знають, що там відбувається і як можна допомогти бійцям. Вибачте, але за дві доби (а АТО вже триває півроку) розібратися у проблемах призваних бійців не так вже і просто.

 Тому я звернувся до Президента України П.Порошенка з проханням якомога швидше реалізувати оприлюднені «погрози» - відправити нинішніх «паркетних» воєнкомів в зону АТО, а на їх місце призначити бойових офіцерів.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.