Варіант від моєї приватної розвідки

22 червня 2015, 17:52
Власник сторінки
журналіст
2
227

Путін робитиме все можливе, для того, щоб підірвати країну з середини.

Днями прочитав 5 варіантів розвитку подій в Україні від Горбуліна, а сьогодні мені на очі потрапило на Українській правді 3 сценарії захоплення України Путіним від приватної американської розвідки. Варіанти цікаві всі треба вивчати, але варіант від моєї приватної розвідки такий: Путін  робитиме все можливе, для того, щоб підірвати країну з середини.

Тут в зона АТО, я чітко розумію, що шансів затіяти велику війну, виходячи з військових диспозицій на Донбасі – не реально. А от запускати тези, проводити психологічні атаки, збурювати людей, вдаючи, що зараз – під час війни – життя має ставати легшим і кращим – це він робитиме.

Його мета – максимально радикалізувати суспільство, роздути псевдо лідерів радикального руху (як це було з Ярошем, але невдало) і привести до влади у країні когось, від кого відсахнеться увесь світ, кого справді можна буде подати у своїй пропаганді, як реального нациста, фашиста, суперрадикала, сліпого прихильника війни тощо. І тоді поміркована Європа і Америка відсахнеться від України  і скаже: «Ні ми не будемо підтримувати таких політиків, хай вже якось самі!». І тоді Путін спокійно зможе здолати Україну, а у світу буде відмазка, чому вони у цей час були в сауні чи казино.

Єдиний план, який можливий для Путіна і який він уже здійснює – це спроба радикалізувати суспільні настрої, сподіваючись, що українці, як лохи, поведуться на придумані ним дії.

Але цього не станеться. Українці – не американська приватна розвідка – ми в реальному житті навчилися передбачати плани Путіна і руйнувати їх.


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.