Хто візьметься підрахувати, який з режимів знищив більше людей

28 сентября 2015, 10:38
Владелец страницы
журналіст
1
249

Німцям пощастило - ракові клітини їх жахливого минулого були знищені відносно швидко і вчасно. А ми досі корчимося від болю…

Мені поставили питання: «Пройшовши до Парламенту після виборів-2012, Ви очолили там підкомітет з питань охорони та популяризації культурної спадщини Комітету з питань культури і духовності. Чи не вважаєте, що нинішнє винищення абсолютно все, що пов'язано з радянським минулим, це удар по культурній спадщині?»

Відповів: «У мене немає інформації про знищення ВСЬОГО, що пов'язано з радянським минулим. Це і неможливо. А ось знищення символіки - інша справа. Німці пережили це в 1945-му, ми - тільки зараз. Хто візьметься підрахувати, який з режимів знищив більше людей - гітлерівський з його війною, Голокостом і концтаборами, чи радянський - з Голодомором і гулагами? Просто німцям пощастило - ракові клітини їх жахливого минулого були знищені відносно швидко і вчасно. А ми досі корчимося від болю».


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.