Мета Путіна була не знищити наших під Іловайськом

1 сентября 2014, 09:54
Владелец страницы
журналіст
2
896

...мета була - деморалізувати

Про так звані помилки генштабу: УЗС і НГ, чітко усвідомлюючи розклади сил, взяли в оточення міста - Донецьк, Луганськ, Горловка, тощо. Штурм не відбувався, бо військові берегли життя місцевих жителів, виснажуючи боями терористів. План був гуманним і правильним.


Що сталося потім? Путін увів війська - а він міг ввести їх в інших місцях і тоді в оточення попали б інші частини - і почав акуратно залякувати оточені батальйони, які одразу ж влаштували істерику на всю країну - чого й хотів Путін. Почалась внутрішня дестабілізація, сумніви... Здачі в полон, дезертирство.... Мрія Путіна збувається...


Підрозділи, які мали піти на підтримку, змушені були піти під Новоазовськ, бо там сталося загрозливе вторгнення. Саме так воно й сталося, щоб розосередити військо. 


З військової точки зору звертають увагу на 2 ніби-то помилки. Про те, що існували угрупування наших військ, які взяли в оточення, що лінія фронту була нерівна. Це було абсолютно виправдано з точки зору тієї 'армії', з якою ми воювали. Поки там не було значних підрозділів РФ - це було правильно. Тепер, коли йде війна з РФ, треба приймати інші рішення - вирівнювати лінію фронту і, на жаль, атакувати міста, як і інші оборонні об'єкти, що знаходяться на полі бою...

Хто хотів вже залишив міста... Друге звинувачення: не дали техніку... А хтось поцікавився, чи є в нас фахівці, які вміють користуватися цією технікою? Мобілізація оголошена, спеці закликані до війська, але не факт, що вони встигли пройти перепідготовку... Як тільки специ будуть готові, техніка буде на фронті... 


Мета Путіна була не знищити наших під Іловайськом, мета була - деморалізувати. А 'незалежні' ЗМІ, соціальні мережі і радіо ОБС 'одна баба сказала' - дороблять свою брудну роботу. Цей план вдався лише частково.


Ще раз закликаю всіх консолідуватися і не влаштовувати істерик, що на руку лише Путіну! Якщо у вас є сили на істерику - витратьте їх на щось конструктивне! Воювати важко і небезпечно - це не всім під силу, а от місця серед волонтерів є. Зрештою, зробіть хорошу справу - не влаштовуйте істерик і поширюйте інформацію, що доводитиме до істерик наших ворогів, а не нас!

Слава Україні!

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.