ПОХІД ЯКИЙ НІКОЛИ НЕ ВІДБУДЕТЬСЯ

17 августа 2014, 13:51
НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ
0
175

Вчора інтернет порвало повідомлення про ультиматум лідера Правого сектору Дмитра Яроша українській владі.

Вчора інтернет порвало повідомлення про ультиматум лідера Правого сектору Дмитра Яроша українській владі. Ярош та його соратники в ультимативній формі погрожують центральній владі, що якщо найближчими днями не буде виконано їхні вимоги то загони Правого сектору, які приймають добровільну участь в АТО вирушать на Київ в повній бойовій амуніції. По-суті якщо б такий похід відбувався, то це б дійсно означало початок громадянської війни. Але як на мене, Дмитро Ярош наступати на Київ ніколи не буде, а тим більше за ним не підуть бійці Правого сектору, які приймають участь в АТО. На це є декілька причин. Перша з яких це те, що Правий сектор складається з щирих патріотів українських націоналістів, для яких боротьба з зовнішнім ворогом, окупантом, є першочерговим завданням, так би мовити, «священною війною» і відкривати фронт заради участі в якихось розборках в столиці вони не будуть. По-друге, сам Ярош морально не здатен очолити похід повстанців на Київ, через те, що це зробить з нього не лідера нації, яким він прагне бути, а заколотника. По-третє, ВО «Тризуб ім.Cтепана Бандери», а це на разі єдина організація-співзасновник Правого сектору, яка базується в Дніпропетровську і з якої по-суті складається дніпропетровський Правий сектор, не здатна на наступальні дії. В часі Майдану «Тризуб» жодних наступальних дій ніколи не проводив. 1 грудня під час штурму Адміністрації Президента, «Тризуб» в ньому участі не брав. 19 січня, на Грушевського, штурм підрозділів «Беркуту» проводили групи футбольних вболівальників ультрас та байців організації «Патріот України», в той час як загони «Тризубу» стояли в стороні. Так само було під час подій в Маріїнському парку, урядовому кварталі, на вогневих барикадах, та вулиці Інститутській. По-суті своїй, Дмитро Ярош, як лідер Правого сектору являється інформаційного булькою і не більше. В той час коли більшість лідерів націоналістичних груп, які розпочали штурм на Грушевського, перебували в підпіллі або у в’язниці, Ярош взяв на себе відповідальність за штурм до початку якого не мав жодного відношення. А далі вміло підтримана політтехнологами та ЗМІ легенда про командарма, жила на Майдані і в головах не великої частинки українців. 
Кому вигідна нинішня заява Яроша і якому мету вона перед собою ставить? Відповідь проста і напрошується сама по собі. Дмитро Ярош, на жаль, політично не самостійна фігура. Перебуваючи в Дніпропетровську, він перебуває повністю під політичним впливом олігархічного клану Коломойського. Саме люди Коломойського використовують бійців Правого сектору для виконання якихось своїх брудних справ. Наприклад, декілька днів тому бійці Правого сектору, під керівництвом їхнього дніпропетровського керівника Денисенка викрали і утримували в підвалі дніпропетровської ОДА очільника Держкомзему пана Рудика. В той же час заступник Коломойського Філатов, абсолютно не приховував, що клан Коломойського має до цього викрадення пряме відношення. 
Зараз Дмитро Ярош з соратниками з «Тризубу ім.Степана Бандери» громогласно на всю країну анонсував збройний похід на Київ. Як на мене, то ця заява Яроша про похід, який ніколи не відбудеться, це пробний шар Коломойського в лузу Президента Порошенка. Коломойський використовуючи Яроша і Правий сектор, перевіряє на міцність українську владу. Якщо влада піддастся на ультиматум Яроша, а по-суті на гру Коломойського, то наступними вимогами дніпропетровського олігарха через посередництво Правого сектору чи будь-якої іншої оброєної структури стане той чи інший законодавчий акт або скасування результатів виборів. По-суті, через посередництво Яроша, Коломойський відкрито погрожуючи зброєю виступив проти центральної влади України. 
Як відреагує влада, залишилось чекати не довго. В той же час Коломойський і ко. через посередництво Яроша, по-суті, ставлять під питання саме існування української держави, так як в часі зовнішньої агресії провокують збройний конфлікт в центрі країни і жодні благородні мотиви такі, як реформування МВС, звільнення зажравшихся заступників міністра внутрішніх справ чи самого міністра, виправданням цьому бути не можуть. Окрім цього слід зазначати, що ультиматум Коломойського Порошенку через посередництво ПС у часі співпав з жорстокими боями наших українських військ і добровольчих батальйонів за Донецьк і Луганськ. По-суті, влаштовуючи міжусобну збройну сутичку в центрі України, Коломойський і ко. допомагають терористам. Наслідки збройної сутитчки за межами АТО можуть бути жахливими, терористи перегрупуються і завдадуть удару по нашим позиціям, в результаті чого можуть загинути сотні або навіть і тисячі українців. 
На сам кінець хочу зазначити, що з величезною повагою ставлюсь до рядових бійців Правого сектору, які реально воюють в зоні АТО. Серед них є багато моїх друзів і знайомих. Це люди честі, які беззастережно готові і віддають своє життя в обороні рідної держави, тим більше образливо, що їхнім світлим ім’ям намагають прикритись олігархи, які мають свої далекосяжні фінансово-політичні цілі.
 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.