Поскаржився на себе в Генпрокуратуру

16 июля 2014, 13:46
0
23

Звернувся до Генеральної прокуратури з проханням здійснити перевірку інформації, яку оприлюднили ЗМІ, щодо нібито вимагання мною хабара у забудовника вул. Юності, 8-а та вжити відповідних заходів прокурорського реагування.

Оскільки йдеться про діяльність бандугрупування, то це питання, звичайно, належить до компетенції Генпрокуратури.

Як повідомляли в ЗМІ, я ніби то, особисто вимагав хабар у забудовника (ТОВ «ФСВ»), який веде будівництво на вул. Юності, 8-а. Зі свого боку заявляю, що я не спілкувався з представниками цієї кампанії на жодну з тем. Я ніколи не вів з ними ніяких переговорів щодо можливості подальшої забудови. Більше того, я переконаний, що це будівництво є абсолютно незаконним, розпочалося обманним способом і суперечить інтересам жителів цього мікрорайону, в якому я провів частину свого дитинства.

Сподіваюся, що незважаючи на велику кількість інших важливих державних справ, Генпрокуратура детально розгляне обнародувані забудовником заяви, оскільки в них йдеться або про злочинні дії народного депутат Олександра Бригинця, або про наклеп з боку незаконних забудовників.

Переконаний, що в даному випадку одна з двох сторін в результаті розслідування повинна бути покарана.

 Я завжди реагую на будь-які неподобства, про які мені стає відомо, в тому числі і зі ЗМІ. Те, що обнародували ЗМІ, є таким неподобством, яке я як нардеп, що переживає за долю Києва і країни, не можу залишити без реагування.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.