СБУ заборонило перебування в Україні понад 1150 росіянам

18 июня 2014, 15:00
0
28

СБУ заборонило перебування в Україні понад 1150 громадянам Російської Федерації, скільки з них депутатів Держдуми РФ - не відомо. Таку відповідь отримав на своє звернення.

Йдеться про заборону в’їзду на територію України 1110 осіб, які висловлювали наміри вчинити провокаційні та протиправні дії, спрямовані на розпалювання сепаратистських настроїв, або планували взяти безпосередню участь у збройному протистоянні з українськими військовослужбовцями та співробітниками МВС України.

За межі держави було вивезено 40 осіб, які брали безпосередню участь у сепаратистських проявах на території Луганської, Донецької, Одеської та Харківської областей, силовому захопленні адміністративних приміщень правоохоронних органів та органів державної влади на Донеччині та Луганщині.

Крім цього, примусово скорочено термін перебування в Україні журналістами ряду російських ЗМІ, у т.ч. телеканалів «ЛайфНьюс», «Росія», «Росія 24», «РТР» та інші.

На жаль, питання позбавлення права перебування в Україні тим депутатам російського Парламенту, які дали дозвіл Путіну вводити війська в Україну, досі не вирішено. Сподіваюся, СБУ, МЗС та РНБО врахують участь в цьому голосуванні, коли визначатимуть перспективи контактів з російськими парламентарями. Переконаний, що ті, хто допустив окупацію України, не мають права ступати на її землю.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.