Передвиборча кампанія. Петро Порошенко

24 мая 2014, 18:14
sound980@yandex.ua
1
175

Вже ось-ось розпочнуться позачергові вибори президента. Залишилось зовсім трохи. Хоче Росія того, чи ні, але вони відбудуться. І Вам обирати, хто стане майбутнім керівником держави.

До сьогодні на вулицях всі ми бачимо незліченну кількість агітаційних листівок від різних кандидатів у Президенти. Одні кандидати піаряться вчинками, інші рекламними білбордами. Всі вони різні, але мета одна - дорватися до корита.

За даними соціологічних опитувань найбільший рейтинг набирає Петро Порошенко.

На жаль, не всім відомо, що одним із засновників "Партії регіонів" став Петро Порошенко. Багато українців, які не цікавляться політикою, але збираються голосувати за Петра, навіть не здогадуються, що він постійно захищає комуністів у Верховній Раді. 

А тепер найцікавіше! Зараз всі політики проводять гастролі по містах України. Тягнибок, Ляшко, Тимошенко та славнозвісний Порошенко. У містах, де зупиняється Петро Порошенко, постійно зганяють студентів махати прапорами. Під час промови на сцені, Петра охороняють близько 50 кремезних, накачаних молодиків спортивної зовнішності, яких ще за часів Януковича почали називати "тітушками". Маєток у нього подібний маєтку екс-президента Януковича у Межигір'ї. 

Виникає запитання. Чим відрізняється диктатор Янукович, від кандидата в президенти Порошенка?

Не ведіться на рейтинги! Вони бувають різні, якщо хочете кращого життя - голосуйте за того, кому довіряєте.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.