Тимошенко може зімітувати замах

23 мая 2014, 15:31
0
42

Служба безпеки України надіслала офіційне повідомлення Управлінню державної охорони, яке здійснює охорону Юлії Тимошенко як кандидата на пост президента України

Служба безпеки України надіслала офіційне повідомлення Управлінню державної охорони, яке здійснює охорону Юлії Тимошенко як кандидата на пост президента України, про загрозу її життю, заявила прес-секретар Тимошенко Марина Сорока.

Низькі рейтинги - серйозна загроза для Юлії Тимошенко. Таку думку в коментарі Forum'у висловив президент аналітичного центру «Політика» Ігор Попов.

Зокрема, Попов поділяє думку, що для Тимошенко тема замаху - свого роду «коник» у критичних ситуаціях. «Була заява Управління держоргани, що є оперативна інформація про можливі замахи на декількох кандидатів. У тому числі звучало прізвище Тимошенко. Ситуація з безпекою кандидатів в Україні напружена. Цю інформацію потрібно брати до уваги, посилювати охорону. Але якщо розцінювати ситуацію з технологічної, політтехнологічної точки зору, то звичайно, загрози Юлії Володимирівні - це низькі рейтинги», - зазначив він.

Нещодавно, згідно результатам телефонного опитування, проведеного на замовлення ТСН компанією GFK 6-8 травня, констатують, що деякі політики вичерпали підтримку свого електорату. Таку думку висловив політолог Дмитро Джангіров, повідомляє Forum.

«Питання «за кого ви могли б проголосувати?» дуже важливе. Воно демонструє максимально можливу електоральну базу кандидата. Цей показник свідчить про те, для якої кількості українців конкретний кандидат прийнятний. Тимошенко тут навіть не друга чи третя, а шоста. У неї практично немає можливості наростити рейтинг», - сказав Джангіров.

На його думку, така низька позиція Юлії Тимошенко в опитуванні свідчрить про неможливість збільшити свій рейтинг за час, що залишився до виборів.

«Це дослідження показує, що Тимошенко вичерпала свої можливості. Нинішній результат показує її ядерний електорат. Якісь зміни можливі лише, якщо хтось відмовиться від участі у виборах. Але навіть в цьому разі більше голосів піде її конкурентам», - стверджує він.

Також Джангіров вважає частиною політичного піару заяву прес-секретаря Юлії Тимошенко Марини Сороки про можливий замах на екс-прем'єра.

«Коли вона побачила ці рейтинги, то зрозуміла, що на неї готується замах. І відвернути вона його не може. Цей замах 25 травня може перетворити її на політичний труп. Це жарт, але що стосується заяв її прес-секретаря про можливий замах, то вони свідчать про те, що Тимошенко намагається нагнітати ситуацію і виставити себе потенційною жертвою. З 2002 року загроза життю - невід'ємна частина її політичного піару. Нічого дивного, що в електорально критичній ситуації вона вдається до цього прийому. Не здивуюся, якщо буде імітація замаху. Безстрашність і безпринципність може спонукати її на будь-які дії, навіть в яких буде завдано шкоди здоров'ю. Безстрашність і безпринципність - найстрашніше для вибухонебезпечної ситуації в Україні», - вважає експерт.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Юлия Тимошенко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.