Кінематографісти можуть відмовитись знімати фільми в мікрорайоні ДВРЗ

12 мая 2014, 12:07
0
24

Старовинна архітектура, охайні та зелені подвір’я, дружність на рівні рідства - все це, створює особливу картинку, яку так полюбляють знімати професійні кінематографісти України та Європи.

Останнім часом, яскраві подвір’я ДВРЗ та Старої Дарниці втрачають свою чарівність, а з цим почала зникати зацікавленість телевізійників.  Проблема виникла через відсутність родючого ґрунту. За даними «Національного університету біоресурсів та природокористування України» - ґрунт на прибудинковій території необхідно оновлювати кожні п’ять років.

Вирішенням питання стану ґрунту, як і обіцяв під час квітневих суботників по озелененню Дніпровського району, зайнявся місцевий депутата Павло ТЕСЛЕНКО. Для цього на ДВРЗ було завезено понад 35 тонн родючої землі та стільки ж на Стару Дарницю. Заразом політик вирішив і проблему з піском на дитячих майданчиках. Старий пісок був брудний, засмічений та становив пряму загрозу життю і здоров’ю дітей. Загалом на дитячих майданчиках було розміщено більше 50-ти тонн піску.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.