Заступник Кличка пообіцяв не закривати київські клініки

16 сентября 2014, 15:55
0
34

У вівторок в колонній залі КМДА відбулась конференція з питань реформування охорони здоров’я столиці, де заступник Віталія Кличка Михайло Радуцький зібрав усіх керівників медичних установ та представн

«Незадовільний стан столичної медицини спричинений не лише недофінансуванням галузі, а й нераціональним використанням коштів та корупцією». Про це під час громадських обговорень заявив заступник голови КМДА Михайло Радуцький.


Радуцький наголосив, що місто ні в якому разі не буде зачиняти столичні лікарні та не скорочуватиме лікарняні ліжка.

За його словами, основними проблемами системи охорони здоров’я в Києві стали відсутність затверджених тарифів на медичні послуги, що дозволило б місту фінансувати лікарні не за кількістю ліжок, а відповідно до тих послуг, що вони надають, нераціональне заповнення лікарняних ліжок.

46 

«На жаль, головні лікарі столичних лікарень займаються не вирішенням реальних проблем, а заповненням ліжок з єдиною метою – щоб їм не урізали фінансування. Водночас, через те, що місто витрачає кошти на лікування в стаціонарі хворого на гастрит, коштів не вистачає на забезпечення ліжок у відділеннях онкології, хірургії, нейрохірургії тощо», – зазначив Михайло Радуцький.

45
Михайло Радуцький переконаний, що вирішити ці проблеми місто зможе шляхом переформатування системи медичних закладів Києва.


«Ми, разом з громадськістю Дніпровського району, взяли участь в конференції задля контролю діяльності сьогоднішньої влади. Щоб захистити інтереси мешканців, ми також плануємо залучитись до робочої групи з питань реформування охорони здоров’я. Сьогодні ми почули від учасників конференції ряд цікавих пропозицій, які повністю підтримуємо», - розповів Тесленко Павло, депутат Київради VI скликання.


«Я пропоную створити 7 лікарень інтенсивної терапії, а решту медичних закладів перепрофілювати на реабілітаційні лікарні та хоспіси. При чому місто це зможе зробити без додаткового фінансування», – запевнив присутніх на громадських слуханнях представників медичної спільноти та громадськості заступник голови КМДА.


Медична спільнота та громадськість Києва підтримали ініціативу щодо створення лікарень інтенсивного лікування.
47 
48
49


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.