Громадська думка: «Вперше бачу щоб хтось допомагав комунальникам і вважаю це пра

18 сентября 2014, 16:15
Владелец страницы
0
25
Громадська думка: «Вперше бачу щоб хтось допомагав комунальникам і вважаю це пра
Тесленко Павел Петрович

На вулиці Празькій тривають роботи з реконструкції дорожнього покриття від Ленінградської площі до вулиці Алма-Атинської. Комунальники завершують підготовчі роботи з прибирання старого асфальту та вир

Тесленко Павло Петрович

Найближчого тижня в ШЕУ обіцяють продовжити асфальтування.

Перехожі діляться враженнями та співчувають комунальникам.

«Нарешті цю дорогу відремонтують. Роботи не припиняються ні на день. Вже заасфальтували одну сторону. Ми і не мріяли про таку рівнесеньку дорогу. Мене більше не трясе в маршрутці, я вже забула що це, просто насолоджуватись поїздкою», – розповідає Надія з будинку поряд.


Тесленко Павло Петрович
«Кожен день робочі працюють з ранку до вечора. Їх навіть шкода. Впевнена, робота не з простих. Добре, що їм допомагає Тесленко. Щодня спостерігаю, як його команда розвозить для робітників питну воду. Вперше бачу щоб хтось допомагав комунальникам і вважаю це правильним», - додала Надія.


Тесленко Павло Петрович
Вчора, служба колій завершила ремонт трамвайних рейок. Комунальникам залишилось зняти останні 400 метрів старого асфальту. Далі почнеться завершальній етап реконструкції – асфальтування.

Нагадаємо, в ШЕУ Дніпровського району розповіли, що роботи з асфальтування другої сторони дороги, планується провести до кінця вересня.
 Тесленко Павло Петрович
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.