Дніпропетровськ: як живуть блокпости? #5

5 мая 2014, 12:58
Владелец страницы
Журналіст
0
107

Сьогодні виникає багато запитань, щодо роботи блокпостів на виїздах з нашого міста. Продовжуємо розповідь керівника ІА "Гортранс", активіста Євромайдану, Михайла Тонконогого

Сьогодні виникає багато запитань, щодо роботи блокпостів на виїздах з нашого міста. Продовжуємо розповідь керівника ІА "Гортранс", активіста Євромайдану, Михайла Тонконогого

Разом з черговим взводу ДПС ДАІ міста, ми вирушили на блокпости, аби побачити, що реально відбувається там, як протікає буденне життя тих, хто самовіддано згодився охороняти спокій Дніпропетровців.

Ми розділимо репортаж на кілька частин – по кожній для окремого блокпосту. Отже, рушаймо!

Більша частина блокпостів була позаду. Наш візит до блокпосту «Ксенівка» був вельми цікавим, хоча сепаратистів ми там не знайшли, без пригод не обійшлося.

Наразі наша дорога лежала в самісінький кінець проспекту Правди, де облаштувався блокпост з найпотужнішою концентрацією трафіку, в тому числі, можливих сепаратистських проривів – блокпост «Підгороднє».

Аби до нього дістатися, ми витратили небагато часу, і знайти його легко. А от об’їхати – майже неможливо. Він надійно контролює всі виїзди на Дніпропетровськ зі стороні Харківсько-Донецького напрямку, так як дуже вигідно розташований у центрі великої розв’язки. Цей пост має безліч професійних укріплень, а також чи не найбільшу кількість постійних оперативних чергових зі складу Штабу Національної Самооборони, Євромайдану, та простих активістів-добровольців, адже кількість автівок, що перетинає кордони міста в даному напрямку, просто зашкалює.

Відразу по приїзді ми бачимо, що робота тут не вщухає ні на мить – працівники ДАЇ посилено зупиняють автомобілі, разом з оперативними черговими блокпосту проводять огляд салонів та багажників, у випадку вимоги водіїв – оперативно складають протоколи огляду, аби водій мав додаткове переконання, що все відбувається виключно на законних підставах.

Керівництво блокпосту не сидить склавши руки. Вони ведуть активний прийом харчів та знаряддя (мішків, речей, техніки) від вдячного населення. Разом з ними навіть пізньої ночі не страшно поводити час декільком місцевим мешканцям, які залюбки діляться з нами своїми думками з приводу функціонування блокпосту.

-          Цей блокпост нам дуже подобається – тут завжди нам раді, завжди привітні», - ділиться враженнями місцевий мешканець Євгеній. «Ми привезли хлопцям домашньої консервації, наступного разу привеземо ще, нам не шкода для них нічного, адже вони стараються для нас, так нам спокійніше», - каже він.

Самі чергові роботи не цураються, раді зробити все, аби Дніпропетровськ жив спокійним життям, та жодна ворожа нога не ступила на нашу славетну землю.

Побажаємо їм всього найкращого, та рушимо далі. Попереду нас чекають ще багато цікавих зустрічей на передовій лінії оборони прекрасного міста над Дніпром.

 

Михайло Тонконогий

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Днепропетровск,Евромайдан,Блокпосты
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.