В Дніпропетровську пройшла акція «Діти Залізниці – за Єдину Україну»

4 мая 2014, 18:38
Владелец страницы
Журналіст
0
248

Цієї неділі в Дніпропетровську пройшла велика акція «Діти Залізниці – за Єдину Україну».

Активісти Дніпропетровського Євромайдану приїхали до Дніпропетровської Дитячої Залізниці, аби поспілкуватися з молодим поколінням, та подарувати їм частинку свого щирого патріотизму.

З самого ранку Дитяча Залізниця була незвично красивою. То тут, то там, почали з’являтися символи України – жовто-блакитні стрічки. Їх привіз координатор акції – Михайло Тонконогий, і з початку дня діти вже були в прямому сенсі, оповиті українським самопізнанням. 


Потім у кожній групі окремо, не відриваючи майбутніх залізничників від практики на станції «Піонерська», було проведено маленькі «круглі столи», на тему української духовності, та патріотичних переконань. Без політики.

Сьогодні не звучало жодних гасел, не згадувалися громадські організації або політичні партії. Акція проходила невимушено та дружньо. В рамках акції всі діти отримали собі стрічки. Жоден молодий патріот не відмовився прикласти український символ до свого мундира.

Старші хлопці,  навіть заспівали на пероні всім відому пісеньку, що закінчується на «ла-ла-ла».

Більшість дітей ділилися розповідями про те, як шанують українську культуру у них вдома – адже на Дитячій Залізниці навчаються та працюють майже 1000 дітей з усіх куточків нашої області. Їхні розповіді зворушували серця інструкторів та активістів.


На акцію до юних залізничників завітав особисто Юрій Дмитрович Тихий – людина, яка більше 30 років очолювала Дитячу Залізницю в Дніпропетровську. Він звернувся з патріотичним словом до молодого покоління:

«Сьогодні, як ніколи важливо, аби в кожен дім, в кожне серце – увійшло розуміння нашої українськості. Аби кожна молода людина чітко усвідомлювала, що попереду – її життя, яке вона будуватиме сама, і тільки сама. Наші життя вже добігають кінця. А ваші – тільки починаються! Тож треба зробити все, аби вам, хлопці, жилося файно та комфортно на своїй, Богом даній землі!» - сказав Юрій Тихий.


«Наразі для нас вкрай важливо, аби кожна дитина, підліток, могла долучитися до патріотизму – без політики та високих гасел», наголосив координатор акції, активіст Євромайдану, Михайло Тонконогий. «Ми створюємо такі умови для того, аби громадсько-політичний бруд не виливався у вуха дітей. Аби вони просто отримали свою власну частку українського патріотизму. Не з рук політиків, чи представників влади, а з рук своїх «старших товаришів» – таких самих громадян України, які вони самі», - зазначив він.

 Відвідувачі Залізниці сприймали акцію дуже дружньо – батьки разом з дітьми охоче фотографувались з провідниками-патріотами, спілкувалися на українські теми, і питали, де взяти й собі жовто-блакитних стрічок.


Наприкінці дня всі хлопці та дівчата, як ті, що працювали сьогодні, так і ті, що прийшли тільки вчитися нелегкій справі залізничника, зібралися на пероні біля локомотива, та разом, аби почув весь Світ – вигукнули:  «Слава Україні».


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: дети,Днепропетровск,Патриотизм,железная дорога,Евромайдан
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.