В Дніпропетровську оголошено часткову мобілізацію (Фото)

1 мая 2014, 20:54
Владелец страницы
Журналіст
0
148

Після сьогоднішніх провокацій на блокпосту Межова, на кордоні з Донецькою областю, Штаб Національної Самооборони оголосив часткову мобілізацію бійців загонів.

Сьогодні Дніпропетровщину сколихнула новина. Близько півдня невідомі начебто влаштували стрілянину на блокпосту "Межова", що знаходиться на кордоні Дніпропетровської, Запорізької та Донецької областей. Через це, Штабом Самооборони Області було оголошено часткову мобілізацію бійців декількох сотень, аби, мати можливість швидко реагувати на будь-які провокації, що можуть надалі статися.


Як вже попереджали активісти Євромайдану, Дніпропетровці мають реагувати на будь-які дії спокійно та врівноважено.

Активіст Євромайдану, Михайло Тонконогий, майже з перших хвилин спостерігав за процесом мобілізаційної роботи, що кипіла біля будівлі обласного МВС. (ФОТО)

Завдяки скоординованим діям, за дві години було мобілізовано майже тисяча резервістів Полку Самооборони, ще стільки ж чекають на найперший сигнал, аби пройти ту саму процедуру.

Як заявили в Штабі Самооборони, всі мобілізовані будуть забезпечені зброєю, зі складів ГУМВС області, про це вже існує домовленість з керівництвом обласної міліції.

Завтра всі резервісти пройдуть необхідну офіційну процедуру, необхідну за законом для носіння та використання зброї у складі громадського формування ГУМВС, повідомили джерела в обласному відомстві.

Також, завдяки зусиллям активістів Євромайдану, було привернуто увагу Самооборони сусідньої, Запорізької області, до подій, що наразі мають місце на "передовій". Вони також долучилися до мобілізації. До їхніх лав мобілізуються близько 600 бійців резерву.


Залишайтеся з нами, ми слідкуємо за нагальними подіями.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Днепропетровск,майдан,провокации,сепаратисты,Евромайдан,Блокпосты
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.