Дніпропетровськ: як живуть блокпости? #4

30 апреля 2014, 11:38
0
47

Сьогодні виникає багато запитань, щодо роботи блокпостів на виїздах з нашого міста. Продовжуємо розповідь керівника ІА "Гортранс", активіста Євромайдану, Михайла Тонконогого

Сьогодні виникає багато запитань, щодо роботи блокпостів на виїздах з нашого міста. Продовжуємо розповідь керівника ІА "Гортранс", активіста Євромайдану, Михайла Тонконогого

Разом з черговим взводу ДПС ДАІ міста, ми вирушили на блокпости, аби побачити, що реально відбувається там, як протікає буденне життя тих, хто самовіддано згодився охороняти спокій Дніпропетровців.

Ми розділимо репортаж на кілька частин – по кожній для окремого блокпосту. Отже, рушаймо!

Цілком задоволені побаченим та почутим на блокпосту «Чаплі», ми рушили до сусіднього з ним – блокпосту «Ксенівка».

Він розташований неподалік залізничного переїзду, на щастя більш розвантаженого, ніж минулий, що його ми проїздили.

На нас там чекала така ж дружня та бойова атмосфера, як і на всіх інших дислокаціях.

Хлопців, хоча й не так багато, але з патріотизмом та бойовим духом у них все в порядку.

Тут ми зустріли мабуть чи не найбільше людей з зареєстрованою зброєю. Також, потрібно зауважити, що конструкції укріплень посту збудовані вельми професійно. Суттєвих проблем, або недостач в чомусь нам знайти не вдалося – у хлопців все гаразд.

Поки ми спілкувалися біля затишного вогнища, співробітники ДАІ зупинили автівку, водій якої доволі незвично поводився. Всі нагострили зброю.

Проте вже за кілька мить стало ясно, що за кермом сірого Ланоса з «шашечкою» -звичайнісінький місцевий наркоман, який сів за кермо в стані сильного наркотичного сп’яніння. Його було затримано, та доправлено на експертизу. Працівники ДАІ спрацювали чітко та злагоджено, ще раз підтвердивши, що навіть у мирний час, готові захищати наш спокій від таких елементів суспільства.

Як пізніше зізналися самі хлопці, такі випадки на їхньому посту далеко не поодинокі. Проте, звичайно ж, населення району ставиться до них з повагою та турботою.

Ми прощаємося з блокпостом «Ксенівка» тільки після того, як забирають на експертизу наркомана, і рушаємо до наступного пункту свого призначення, певні, що цей напрямок знаходиться під надійною вартою!Михайло Тонконогий
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Днепропетровск,майдан,Евромайдан,Блокпосты
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.