Кияни шукають альтернативу Криму

28 апреля 2014, 16:58
0
30

За інформацією органу самоорганізації населення, Комітету мікрорайону ДВРЗ «Дніпровець», стало відомо, що мешканці Дніпровського району активно звертаються до депутата Київради Павла Тесленка, з проха

«До мене звернулись мешканці мікрорайону ДВРЗ та мікрорайону Стара Дарниця з проханням дізнатися про готовність київських пляжів до літнього відпочинку, адже сьогодні ця тема більш ніж актуальна. Їхати на відпочинок в Крим, враховуючи останні події, більшість киян не має ні бажання, ні можливості. Тому, сьогодні нам потрібно потурбуватись про альтернативні місця відпочинку жителів столиці. На даний час, в Києві налічується всього 11 пляжів в трьох районах міста, де офіційно дозволено відпочинок з купанням. Це Деснянський, Оболонський і Дніпровський райони» – розповів Депутат Київради Павло Тесленко.

Як повідомив депутат, за наявності відповідного фінансування, в Києві є можливість підготувати силами КП «Плесо» ще 14 пляжів в шести районах міста.

«З пропозицією створити робочу групу, щодо вирішення питання проведення комплексу заходів із благоустрою та облаштування пляжів для відпочинку киян, я звертаюсь до народного депутата Олександра Бригінця. В робочу групу ми маємо залучити як народних депутатів, так і депутатів Київської міської ради. Я вірю, що спільно, ми вирішимо це питання» - додав Павло Тесленко.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.