В сквері «Лазо» провели реконструкцію

28 апреля 2014, 16:31
Владелец страницы
0
27

В парку «Лазо» пройшов комплекс заходів з відновлення та реконструкції дитячого майданчика і благоустрою прибудинкової території. Парк, якому мешканці дали назву «Лазо», знаходиться між будинками Алма

Даний захід організував депутат Київради Павло ТЕСЛЕНКО спільно з активними мешканцями району та волонтерами. За час реконструкції були окрашені усі спортивні елементи та дитячий майданчик, вирівняно турнік, бруси, оновлена найбільша в мікрорайоні карусель.

Як виявилось, мешканці будинків розташованих поряд, одні із найактивніших в усьому районі. Коли жителі побачили, як депутат з молодими активістами працюють в сквері, то одразу приєднались до заходу. Навіть діти залучились до роботи, звісно з дозволу батьків. Ближче до обіду ініціативу депутата ТЕСЛЕНКА підтримала чимала кількість волонтерів. Завдяки яким, роботи пройшли вдвічі швидше.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.