Дніпропетровськ: як живуть блокпости? #1

24 апреля 2014, 12:43
0
89

Сьогодні виникає багато запитань, щодо роботи блокпостів на виїздах з нашого міста. В ніч на 23 квітня активіст "Євромайдану", керівник Інформагенства "ГорТранс", Михайло Тонконогий, вирішив дізнатися

Разом з черговим взводу ДПС ДАІ міста, ми вирушили на блокпости, аби побачити, що реально відбувається там, як протікає буденне життя тих, хто самовіддано згодився охороняти спокій Дніпропетровців.

Оскільки нажаль, неможливо викласти велику кількість фотографій, ми розділимо репортаж на кілька частин.

Отже, рушаймо!

Першим об`єктом нашого "полювання" став блокпост "Краснопільский", що розташований на Криворізькій трасі, на виїзді з Краснопілля.

Скажу відверто, що про його роботу ми знаємо більше, ніж про роботу всіх інших постів. Мабуть тому, що наша організація - "Євромайдан-Дніпро", доклала максимальну кількість зусиль для того, аби цей блокпост був створений та функціонував. Також особисто я, вже не вперше буваю на ньому в якості добровольця, тож можу впевнено сказати, що цей блокпост - найкращий!

Хоча потік машин на даному напрямку чималий, людей на посту вистачає.

Тут всі - від мала до велика. Як ті, хто був на Майдані з перших днів, так і ті, хто відчув у собі біль за Україну під час більш пізніх подій.

Поки одні чергують, допомагаючи працівникам ДАІ перевіряти автівки, інші п`ють чай та каву біля затишного вогнища. На всіх блокпостах - категоричний "Сухий Закон" - вживання алкоголю суворо заборонено. Виключення зробили хіба що у ніч Великодня для келиху освяченого Кагору.

Ми потрапляємо на "перезмінку". Керівник зміни голосно зачитує прізвища тих, хто має полишити вогнище, та заступати до чергування замість тих, що вже чергують певний час, аби дати їм можливість відпочити.

Ми лишаємо Краснопілля, твердо розуміючи, що наш спокій та безпека під надійною вартою!


Михайло Тонконогий

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Днепропетровск,Евромайдан,Блокпосты
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.