"Євромайдан-Дніпро": За "зелених чоловічків" платитимуть більше!

22 апреля 2014, 17:23
0
82

На черговій нараді координаційної ради Обласної Громадської Організації "Евромайдан -Дніпро" у Дніпропетровську від 17 квітня , було розглянуто питання підвищення ставок за здану зброю сепаратистів

На черговій нараді координаційної ради Обласної Громадської Організації "Евромайдан -Дніпро" у Дніпропетровську від 17 квітня , було розглянуто питання підвищення ставок за здану зброю сепаратистів , і за полоненого російського диверсанта.

"Евромайдан -Дніпро", офіс якого розташований в м. Дніпропетровськ , пл. Героїв Майдану 1 (пл. Леніна 1) , офіс 356 , робочий час - з 10-00 до 18-00 в будні дні , готовий з 22 квітня виплачувати а кожен зданий автомат сепаратиста (у робочому стані) - 1250 доларів США , снайперську гвинтівку (у робочому стані) - 1500 дол. США , за зданий кулемет (у робочому стані) - 1750 дол. США , за зданий гранатомет в робочому стані - 2250 дол. США . А за доставленого диверсанта - співробітника Міністерства Оборони Російської Федерації , від 12000 до 20000 доларів США , залежно від військового звання.

Дана пропозиція викликано тим , що , на жаль, відсутня активність в даному питанні за аналогічним пропозицією губернатора Дніпропетровської області , Ігоря Коломойського.

В офіційно зареєстроване Міністерством юстиції об'єднання " Евромайдан -Дніпро ", крім простих активних свідомих громадян України , входять також і ряд бізнесменів , готових спонсорувати озвучену програму - фінансового стимулювання роззброєння груп сепаратистів.

Голова Правління ГО " Евромайдан -Дніпро " - полковник авіації у відставці , Віктор Таратушка

Начальник Служби Безпеки ГО " Евромайдан -Дніпро " - Дмитро Кашик

Начальник штабу ГО " Евромайдан -Дніпро " - Ігор Руденко
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: майдан,Дніпропетровськ,Евромайдан
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.